Reklama - kiekvieno verslo variklis. Tuo labiau elektroninio. Turite savo puslapį? Puiku! Bet neturite lankytojų? Gaila, tačiau tai kievieno naujo puslapio problema. Niekas, išskyrus Jūsų draugus, kuriems išsiuntėte elektroninį laišką (jei dar neišsiuntėte, būtinai išsiųskite), nežino apie Jūsų puslapio egzistavimą. Štai čia Jūs ir susiduriate su neišvengiama būtinybe reklamuotis. Nebus lankytojų - nebus ir pajamų ...

Jei negalite skirti lėšų, pirmiausia galite pasinaudoti nemokamais puslapių reklamos būdais:

  • Galite pasinaudoti nemokama Free-banners banerine reklama - savo puslapyje rodydami kitų puslapių reklaminius banerius, turėsite galimybe parodyti savo banerį ir tuo pačiu nuorodą į savo puslapį kituose reklamos mainuose dalyvaujančiuose puslapiuose ir padidinsite savo puslapio lankytojų skaičių.

  • Kitas būdas - nemokama Free-visits apsikeitimo papildomais puslapiais sistema. Kiekvieną kartą, kai lankytojas patenka į jūsų puslapį, jam papildomai atidaromas dar vienas naršyklės langas su kito šios sistemos dalyvio puslapiu. Tokiu būdu jūsų puslapis bus papildomai rodomas su kitais sistemos klientų puslapiais ir Jūs turėsite dar vieną galimybę pasireklamuoti savo puslapį.

  • Yra ir daugiau apsikeitimo papildomais puslapiais sistemų: FreePopUps, GoPopUp. Galite pasinaudoti bet kuria iš jų:

 

Į pagrindinį puslapį