Jūs ryžotės susikurti WWW puslapį? Sveikiname !!! Tai pirmas rimtas žingsnis į sėkmę. Pirma problema su kuria susidursite - kur patalpinti savo kūrinį?

Puikiausiai tam tinka Hosting.com siūlomas paslaugų spektras - domeno vardo registravimas (.com   .net   .org) + 5 hostingo paslaugų paketai skirtingos apimties ir lankomumo puslapiams + visokeriopa techninė pagalba. Serveris fiziškai bazuojamas Amerikoje, todėl nekils problemų su organizacijomis, ieškančiomis partnerių tik Amerikoje.

Labai geras sąlygas siūlo  AISmedia.com. Visas paslaugį spektras: domeno vardo registravimas, 3-jų lygių puslapių hostingas ir visokeriopa techninė pagalba. Serveris fiziškai bazuojamas Amerikoje. Jei sudarote partnerystės sutartį, galite pardavinėti AISmedia.com paslaugas sau pačiam ir užsidirbti komisinius!

Galima pasirinkti ir Smart-WebHosting.com. Ši kompanija teikia domeno registravimo ir hostingo paslaugas žemiausiomis kainomis Interneto erdvėje - nuo 7.95$ per mėnesį 

Jei jūs nepasiruošęs išsipirkti vietą po saule - srities vardą ir mokėti už puslapių laikymą kuriam nors Interneto paslaugų tiekėjui, aišku, galima pasinaudoti nemokamomis hostingo paslaugomis. Tačiau šiuo atveju Jūs jau neturėsite galimybės gauti individualų vardą  .com arba  .net srityse ir lankytojus prisivilioti bus sunkiau.

Lietuvoje šiuo metu jau nebeliko nemokamų WEB hostingo paslaugų.Vienintelis nemokamas hostingo paslaugas Lietuvoje teikęs domenas pradėjo rinkti metinį mokestį už puslapių talpinimą. Tačiau Internete neegzistuoja riba tarp valstybių. Visiškai jokio skirtumo, ar serveris, talpinantis Jūsų puslapį, stovės Vilniuje ar Niujorke ar dar kitame mieste.

Siūlome keletą nemokamų variantų:

  • webvena.com   -   iki 1 MB disko vietos nemokamas hostingas, WWW Contril panel.

  • crosswinds.net   -  neribojama disko talpa, WEB ir POP3 paštas, tačiau nepalaikomos CGI programos ir iterpia savo reklamą.

  • prohosting.com   -  50 MB disko vietos, 1 FTP, CGI, SSI, puslapių kūrimo šablonai, pagalba.

  • freehomepage.com   -  15 MB disko vietos, 500 MB/mėn., 1 Email, techninė pagalba, puslapių kūrimo šablonai. Nėra reklamos, tačiau Reikia užregistruoti savo domeną.

Į pagrindinį puslapį