Nuo ko pradėti ?

Anglų kalba.
Skaitykite angliškai, rašykite angliškai ir kalbėkite angliškai. Jūsų verslas bus sėkmingas, jei parodysite savo WWW puslapius pasauliui ( ne Lietuvai ! ). Tik turėdami didelę potencialią auditoriją galite tikėtis sėkmės. Anglų kalba yra Interneto "valstybinė" kalba. Angliškai "kalbantys" Jūsų WWW puslapiai taps prieinamais didžiajai daliai Interneto "auditorijos", kuri kaip tyčia 70 - 80 % sutelkta Amerikoje. Didžioji dalis komercinių sandėrių ( iš kurių Jūs galite uždirbti ! ) vykdomi Vakarų pasaulyje. Taigi, Jei turite problemų su anglų kalba, pasiraitykite rankoves ir kibkite į vadovėlius ... arba į Internetą. Taip, Internetas gali būti geriausias mokytojas, nes visa informacija, su kurią rekomenduoju Jums susipažinti, pateikiama angliškai. O į ežerą puolęs ir plaukti išmoksti... Taigi - pirmyn ,,,

Kaip veikia partnerystės programos ?

Trumpa informacija
WWW puslapių administratoriai reklamuoja partnerių siūlomas prekes ir paslaugas savo puslapiuose. Susidomėjusius klientus jis nukreipia į parrtnerio WWW puslapius. Klientas įsigyja siūlomą prekę ar paslaugą arba tiesiog užsiregistruoja partnerio puslapiuose, o jį atsiuntusio WWW puslapio administratoriui priskaičiuojamas komisinis atlygis.

Partnerystės programos pradėtos kurti 1998-ais metais. Vasario menesį Amazon.com, vienas iš šios srities pionierių, užregistravo virš 30000 WWW puslapi; administratorių. Pastarieji savo puslapiuose už palygiti nedidelį honorarą nuo parduotų prekių sumos puikiausiai išreklamavo Internete šią on-line parduotuvę, žymiai padidindami jos apyvartą. Partnerystės programa sparčiai populiarėjo. Amazon.com 1998 m. birželį jau turėjo 60000, 1999 m. liepą - virš 300000, o 2000 m. birželį apie 450 000 partnerių. Nukreipdami potencialius pirkėjus, jie daug prisideda  prie Interneto on-line parduotuvių lyderio apyvartos ir pelno didėjimo

Dauguma partnerystės programų yra labai paprastos ir kiekvienas WWW administratorius (taip pat ir Jūs) gali prisijungti prie jų per keletq minučių.

Kaip prisijungti ?
Puslapyje, siūlančiame partnerystės programą, perskaitote siūlomo bendradarbiavimo taisykles ir sąlygąs (skirtingų firmų siūlomos apmokėjimo sąlygos skiriasi!), įvedate informaciją apie save ir savo puslapyje patalpinate nuorodą į partnerio puslapį. Ir viskas!!! Jei jūsų puslapio lankytojas nuspaudžia nuorodą į partnerio puslapį ir įsigyja partnerio siūlomą paslaugą, Jūs gausite komisinį atlygį.

 

Pradžioje - daugiau informacijos  !

Greičiausias ir tiesiausias kelias sužinoti, kaip partnerystės programų pagalba uždirbti gerus pinigus - pasiskaityti, kaip tai daro kiti. Išsiųskite tuščią laišką adresu: tamskioskas@sitesell.net ir gausite Ken'o Evoy nemokamą penkių paskaitų kursą apie partneryst's programų naudojimą.

Tai rinkinys koncentruotos informacijos, kuri pravers Jums, pradedant savo verslą Internete. Jei norite sutaupyti laiko ir jėgų ir neklaidžioti elektroninio partnerystės verslo klystkeliais, rekomenduoju susipažinti.

 Jau užsiprenumeravote? Gera pradžia! Jūs nemokamąi gausite tikrą Internetinio verslo kursą. Kituose puslapiuose tokio lygio informaciją reikia pirkti!


Prioritetus pasirinkite patys.
 

Jei Internete surasite puslapių, kuriuose "rimti Internetinio verslo ekspertai" teigia, kad jie žino vienintelį teisingą kelią, kaip daryti pinigus Internete, netikėkite nei vienu jų žodžiu. Tai tik savo puslapių reklama, Nes yra daug - šimtai, o gal ir tūkstančiai įvairių būdų, kaip pradėti verslą Internete. Galima kalbėti tik apie verslo pradžios tendencijas. Toliau - keletas idėjų nuo ko pradėti partnerystės verslą Internete. Pasirinkite priimtiniausią sau.

Išnaudokite savo aistrą !

Pradėkite nuo savo aistros. Pasirinkite temą, kuri jums patinka (pagalvokite, ką mėgstate veikti laisvalaikių, kokias temas daugiausia aptariate su draugais, kokius daiktus kolekcionuojate ir pan.) ir susikurkite savo puslapį. Tiesiog rašykite apie tai kas jums be galo patinka. Tada paieškokite partnerystės programų, kurios atitinka jūsų pasirinktą temą ( Internete siūloma tūkstančiai įvairiausių bendradarbiavimo programų ) ir įterpkite jas į savo puslapius, naudodami paprasčiausias tekstines nuorodas.

Pirmiausia reklamauokite tas partnerystės programas, su kuriomis esate geriausiai susipažinęs, kurių siūlomas prekes, paslaugas ar informaciją jūs vertinate. Tokiu būdu Jūsų puslapis taps patikimos ir vertingos informacijos šaltiniu. Jūsų puslapius lankys besidomintys Jūsų pasirinkta tema žmonės ir didesnė tikimybė, kad Jie įsigys Jūsų partnerių siūlomas prekes ar paslaugas, o Jūs gausite komisinius.

Didžiulis tokio verslo modelio pliusas yra tai, kad Jums patiks užsiimti tokiu verslu - tai bus daugiau mėgiamas hobis, nei darbas.

Pasirinkite aktualią temą !

Pasirinkite temą, kuri domina daugelį. Gilinkite savo žinias, susidomėkite ir tapkite specialistu kurioje nors vienoje srityje. Kuo daugiau mokysitės, tuo daugiau naudingos informacijos jūs galėsite pateikti kitiems, tuo labiau jūsų puslapiai domins lankytojus. Štai keletas karštų temų:

  • Elektroninė leidyba

  • Pardavimo strategijos

  • Elektroninė prekyba ir kreditinės kortelės

  • Elektroninės parduotuves

  • Verslo automatizacija

  • Paieškos mechanizmai

  • Automatinia sekretoriai

  • Kaip pradėti verslą

Pasirinkite bet kurią temą savo WWW puslapiams, tačiau prieš pradėdami darbą, pasidomėkite, kad galite rasti pakankamai daug partnerystės programų, atitinkančlų pasirinktą temą. Užsibrėžkite tikslą tapti geriausiu specialistu Internete pasirinktoje srityje. Jei Jūs sukursite puslapius su tikrai naudinga informacija, lankytojai rekomenduos Jūsų puslapius vieni kitiems, nemokamai reklamuodami Jūsų veslą.

 

Užsidirbkite neparduodami !

Kai kurios firmos siūlo partneriams atlygi už nukreiptus lankytojus, net jeigu jie nieko neperka. Pakanka klientui apsilankyti puslapyje, pasidomėti teikiamomis paslaugomis ir Jums bus iš mokėti komisiniai. Tokių firmų yra nemažai, tačiau jos ieško partnerių  daugiausia Amerikoje. Jums labai pasiseks, jei pavyks užsiregistruoti bent trijose-keturiose iš jų. 

 

Populiarinkite savo puslapį !

Jei Jūs jau turite savo WWW puslapį ir reklamuojate savo produktą (prekę, paslaugą ar informaciją), galite tuojau pat prisijungti prie keleto puslapio temą atitinkančių programų ir pradėti partnerystės verslą tuojau pat. Tačiau jei Jūs susikūrėte naują dar mažai žinomą puslapį, Jums teks paplušeti, kad gautumėte pelną.

Galite pasinaudoti nemokama Free-banners banerine reklama - savo puslapyje rodydami kitų puslapių reklaminius banerius, turėsite galimybe parodyti savo banerį ir tuo pačiu nuorodą į savo puslapį kituose reklamos mainuose dalyvaujančiuose puslapiuose ir padidinsite savo puslapio lankytojų skaičių.

Kitas būdas - nemokama Free-visits apsikeitimo papildomai puslapiais sistema. Kiekvieną kartą, kai lankytojas patenka į jūsų puslapį, jam papildomai atidaromas dar vienas naršyklės langas su kito šios sistemos dalyvio puslapiu. Tokiu būdu jūsų puslapis bus papildomai rodomas su kitais sistemos klientų puslapiais ir Jūs turėsite dar vieną galimybę pasireklamuoti savo puslapį.

Jei turite mažiau, kaip 100 naujų lankytojų per dieną, labai sunkų pradėti verslą. Reikia sukurti labai turiningus puslapius. Tik naudinga ir daugeliui reikalinga informacija, pateikta Jūsų puslapiuose, padės Jums prisitraukti naujų lankytojų. Be to vien padidinti puslapio lankomumą neužtenka. Reikia sudominti lankytojus, kad jie pasinaudotų Jūsų siūlomomis nuorodomis, lankytų Jūsų partnerių puslapius, įsigytų prekes ir uždirbtų Jums pelną. Todėl įsitikinkite, kad Jūsų partneriai siūlo tikrai gerą produkciją.

 

Siekite nuolatinių pajamų už vienkartinį pardavimą !

Kai kurie pardavėjai siūlo mokėti komisinius savo partneriams kas mėnesį už kiekvieną surastą klientą. Paprastai tai būna pardavėjai, siūlantys klientams nuolatines paslaugas. Pavyzdžiui, aveber.com siūlo automatizuoto potencialių klientų aptarnavimo paslaugas už kurias klientai moka kas mėnesį. Ir kiekvieną mėnesį jį atsiuntusio WWW puslapio administratorius premijuojamas 20% komisinių nuo kliento sumokėtos sumos. Vertinkite tokius pardavėjus. Jie garantuoja Jums pastovias pajamas ilgą laiką.

 

Atidžiai išnagrinėkite siūlomas apmokėjimo sąlygas !

Kai kurie pardavėjai išmoka komisinius tik tuo atveju, kai už partnerystės paslaugas susikaupia 50$ ar net 100$ suma. Jeigu jūsų puslapis populiarus ir uždirba nemažas komisinių sumas, puiku. Tačiau mažiems puslapiams su nedideliu apsilankymu skaičiumi gali prireikti ne vieno mėnesio, kol susikaups reikiama suma. Yra netgi pardavėjų, kurie apmokejimo sąlygose nurodo, kad neišmokės komisinių, jeigu partneris negeneruos tam tikro skaičiaus klientų per mėnesį. Todėl prieš sudarydami partnerystės sutartį, pasidomėkite siūlomomis apmokėjimo sąlygomis. Tuo labiau, jei rinktis yra iš ko ...

 

Svarbūs darbo principai

Taisyklė Nr.1 :   Dirbkite kokybiškai !

Prieš reklamuojant naują produktą, pasidomėkite jo kokybe (jei yra galimnybė - įsigykite). Kuo geresnis, reikalingesnis, naudingesnis siūlomas produktas, tuo geresni bus jūsų atsiliepimai, tuo aktyviau rekomenduosite šį produktą įsigyti jūsų puslapio lankytojams, tuo didesnė tikimybė, kad lankytojai jūsų reklamuojamą produktą įsigys.

Pavyzdžiui, rekomenduodamas Jums susipažinti su Ken Envoy knygomis Make Your Site Sell (Parduokite per savo puslap[) ir Make You Knovledge Sell (Parduokite savo žinias), garantuoju, kad juose sukoncentruota daug tikrai labai reikalingos kiekvienam iš jūsų informacijos (aišku, jei Jūs iš tikrųjų siekiate paversti Internetą pajamų šaltiniu).

Tačiau saugokitės pasiūlymų, viliojančių partnerius dideliais honorarais, jaigu pardavųjas nepateikia pakankamai informacijos apie sovo siūlomus produktus ar paslaugas. Komercinė nauda gali suvilioti, bet nepekankamai kokybiški produktai gali pakenkti jūsų puslapio reputacijai.

Taisyklė Nr.2 :   Uždirbkite gerus komisinius !

Išsamus prekės aprašymas užima vietą jūsų puslapuje, o kiekviena nuoroda į pardavėjo puslapį nukreipia nuo jūsų puslapio lankytojus, kurie jums uždirba pajamas. Siekite, kad kiekviena jūsų reklamuojama prekė būtų ne tik kokybiška ir patikima, bet ir uždirbtų jums gerus procentus nuo realizacijos.Komisinių dydis - tai vienas iš svarbiausių punktų pasirenkant prekes, kurias jūs siūlysite savo puslapio lankytojams. (Bet neužmirškite - pirmoje vietoje, aišku, yra prekės KOKYBĖ !). Pavyzdžiui, mūsų puslapio temą atitinkantis Corey Rudl Internetinio marketingo kursas moka partneriui labai solidžius 65$ komisinių už kiekvieną pardavimą. Tai tikrai kokybiškas ir reikalingas produktas. Todėl jis turėtų būti kiekvieno save gerbiančio puslapio, skirto elektroninei komercijai, siūlomų produktų dešimtuke.

Dar vienas "dosnus" pardavėjas yra AIS Maerchant Services. Partneris, suradęs kreditinių kortelių autorizacijos paslaugos pirkėją, uždirba 175$. Jūs taip pat uždirbsite 50$ komisinių, jei pirkėją suras jūsų rekomenduotas partneris. Be to AIS taip pat siūlo kitus produktus ir paslaugas, kurie labai populiarūs vartotojų tarpe, pavyzdžiui, iLink didmeninių pirkimų sistema, suteikianti galimybę įsigyti prekių rekordiškai mažomis kainomis.

Dideli komisiniai bus mažai naudingi jei jūsų puslapio lankytojai nepirks jūsų siūlomų produktų. Todėl renkantis prekes: galima ir paeksperimentuoti - pasekti, kurios prekės labiau domina lankytojus ir joms skirti didesnį dėmesį.

Taisyklė Nr.3 :   Ieškokite perkamų prekių ! 

Trečias pagal svarbą faktorius, lemiantis pardavėjo pasirinkimą - prekių, kurias jis siūlo populiarumas tarp pirkėjų Internete. Sunku uždirbti iš geros kokybiškos prekės, apmokamos gerais komisiniais, jei ta prekė nėra perkama.

Būtent todėl siūlau Jums įtraukti į savo siūlomų prekių sąrašą Declan Dunn ir Patrick Anderson komandos siūlomus produktus. Puikiausias pavyzdys produkto, skirto pardavimui yra Patrick'o Right on the Money ( Teisė į pinigus ). Už jo realizaciją siūlomi geri komisiniai - puiki kombinacija. Rekomenduojame.

Taip pat labai sėkmingai parduodamas produktas yra Marlon Sanders The Amazing Formula (Stebuklinga formulė). Marlon, turintis dvigubą žurnalisto ir psichologo išsilavinimą, puikiai žino, kada ir kokius "mygtukus spaudyti“, kad pasiektų puikų galutinį rezultatą. Jis siūlo jūsų darbo on-line statistiką, 60% komisinius ir puslapius, kurie idelaliai tenkina pardavim; strategijos taisykles.

Toks pat idealiai pritaikytas pardavimamas yra Ken Envoy http://makemy.sitesell.com/ kuris siūlo nuolatinius komisinius nuo visų jūsų surasto kliento pirkimų. Rekomenduojame

Taisyklė Nr.4 :   Išnaudokite visas partnerių siūlomas galimybes !

Kai jūs reklamuojate prekiautojų siūlomus  produktus, labai svarbu sužinoti kuo daugiau informacijos apie jūsų reklaminės kampanijos efektyvumą. Jums bus labai naudingos daugelio prekiautojų siūlomos trekingo paslaugos: kada ir kiek lankytojų buvo nukreipta iš Jūsų puslapio, kokiais produktais jie domėjosi, koks procentas iš jų įsigijo siūlomus produktus. Kai kurie puslapiai netgi suteikia informaciją, kurios iš keleto jūsų puslapyje patalpintų nuorodų veiksmingiausios. Tai leidžia geriau planuoti vietas produktų reklamai jūsų puslapiuose.

Taisyklė Nr.5 :   Ieškokite partnerių, mokančių nuolatinius komisinius !

Įsivaizduokite, kad Jūs reklamuojate Amazon.com knygyno prekes. Lankytojas užklysta į Jūsų puslapį, susidomi ir įsigyja knygą iš Jūsų partnerio. Jums pasiseka - uždirbate nuo 5% iki 15% komisinių. Tačiau sekantį kartą tas pats klientas greičiausiai apsilankys tiesiai Amazon.com ir pirks tiesiai pas Jūsų partnerį. Tačiau nuo šio pirkinio Jūs neuždirbsite nei cento!

Kita situacija. Jūs pasiuntete pirkėją į Amazon.com nusipirkti Jūsų išreklamuotą siauros specializacijos knygą. Tačiau pirkėjas prieš įsigydamas knygą dar apsilankė keliuose šio pardavėjo informaciniuose puslapiuose ir tik po to įsigijo pirkinį. Pagal partnerystės sutartį šiuo atveju Jūs uždirbsite ne 15%6 o tik 5% komisinių. O jeigu pirkėjas apsispres ir griš įsigyti knygą sekančią dieną ar po savaitės, Jūs vėlgi nieko negausite, nors faktiškai pirkėją suradote per savo puslapį. Tai partnerį diskriminuojanti programa.

Tačiau yra pardavėjų, kurie sumokės Jums komisinius ne tik pirmą kartą, bet ir kai pirkėjas įsigys antrą pirkinį, trečią ir t.t. Kitaip tariant, Jūsų surastas pirkėjas uždirbs Jums komisinius kiekvieną kartą pirkdamas produktą pas Jūsų partnerį. Tokius pardavėjus reikia vertinti labiausiai. Geriausias man žinomas pardavėjas šiuo atžvilgiu yra Ken Envoy. (Jei pastebėjote, aš jįrekomenduoju jau ne pirmą kartą!). Vertingiausi jo siūlomi produktai yra:

Make Your Site SELL - Pardavimų per Interneto puslapius BIBLIJA.

Make Your Knowledgee SELL - Jūsų žinių ir sugebėjimų pardavimo per Interneto puslapius BIBLIJA.

Aš rekomenduoju Jums pasirinkti šią Keno "5 Pillar Affiliate Program" (Penkių kolonų partnerystės programa). Ji duos Jums visapusišką naudą - ir žinias, ir pagalbą, ir uždirbs Jums pinigus. Išduosiu paslaptį - užsiregistravusiems partneriams Ken Evoy pateikia nemokamai dalį informacijos, už kurią pirkėjai moka nemažus pinigus.

Kita gera programa, mokanti Jums nuolatinius komisinius yra PublishersPipeline, siūlanti geras nemokamas arba nebrangias programas kompiuteriams.

Taisyklė Nr.6 :   Laikykitės pasirinktos puslapio temos !

Kai kurių WWW puslapių savininkai savo puslapiuose talpina nuorodas į dešimtis ir šimtus įvairių padavėjų puslapių, kurie dažnai net nera susije bendra tematika. ( Vienas - apie tiltus, kitas - apie miltus :) ) Tai "turgaus" principu sukurti puslapiai. Kiti puslapiai būna kimšte prikimšti banerių, reklaminių mygtukų ir pan. be jokios papildomos informacijos apie nuorodas. Įsisvaizduokite, kaip turi jaustis į tokį puslapį patekęs lankytojas. Toks puslapis iš karto jam tampa nebeįdomus nes nėra jame naudigos informacijos kuri jį gali sudominti.

Vietoje dešimčių banerių patalpinkite savo puslapyje tokio pobūdžio skelbimą:

Susipažinkite su mažai žinomais Interneto marketingo aspektais, kurie padės Jums kurti ir vystyti Jūsų interaktyvų verslą Internete. Sužinokite, kaip paversti kompiuterį į virtualią realių pinigį mašiną su distanciniu valdymu. Daugiau informacijos rasite čia ...

Toks skelbimas bus daug veiksmingesnis, nei dešimt nuorodų be jokių paaiškinimų.

 

Patarimai

Saugokitės nesąžiningų prekiautojų !

Kai kurie WWW puslapių savininkai nenurodo apie save jokios informacijos: vardo, pavardės, pašto adreso ir pan. Ko jie gėdinasi? Ar bijo? Kažką nori nuslėpti? Būkite atsargūs bendraudami su tokiais pardavėjais.

Ieškokite papildomos informacijos apie pardavėją !

Prieš reklamuodami pardavėjo produktus, pasidomėkite (jei yra galimybė) kitais pardavėjo partneriais. Jie gali suteikti informacijos apie pajamas iš pardavėjo siūlomos produkcijos ir kitos naudingos informacijos susijusios su produkcijos reklamos efektyvumu. Lengviau bus nuspręsti, ar naudinga sudaryti sutartį.

Prieš pasirašant sutartį pardavėjas siūlo susipažinti su partnerystės sutartimi ir komisinių dydžiu. Jei tokios informacijos nepasiūlo, būkite atidūs! Gali iškilti problemų su apmokėjimais.

Taip pat pasidomėkite, ar pardavėjas moka partneriams užsienyje? Daugelis komercinių puslapių bendrauja tik su partneriais Amerikoje ir Kanadoje.

Rinkitės profesionalius partnerius !

 Jei bendraudami su pardavėju elektroniniu paštu ilgai nesulaukiate atsakymo, tai gali būti įspėjimas apie pardavėjo neprofesionalumą. Ar verta bendrauti su neprofesionalais? Visos sėkmingai dirmančios kompanijos labai vertina savo partnerius ir tuojau pat atsako į kreipimasį elektroniniu paštu.

Nepardavinėkite kompiuterių futbolo fanams !

Šie puslapiai skirti elektroninei komercijai ir WWW puslapių kūrėjams, norintiems uždirbti pinigus iš elektroninės komercijos, todėl jame būtina užsiminti apie AWEBER automatinį elektroninio pašto sekretorių. (Pardavėjai žino, kaip svarbu bendrauti su klientais norint sėkmingai realizuoti prekes). Jie tuojau pat įvertins sistemos galimybes automatiškai atsakant į klientų paklausimus elektroniniu paštu.

Tačiau Jūs vargu ar įsiūlysite kam nors šią sistemą, jei jūsų puslapį lanko daugiausia futbolo sirgaliai, kurie mažai išmano apie kompiuterius ir kuriuos domina visai kita informacija.

Užregistruokite savo puslapiams unikalų domeno vardą !

Jūs puikiausiai galite kurti savo puslapius ir saugoti juos nemokamuose hostingo serveriuose, tačiau puslapiai įgaus profesionalių puslapių įvaizdį tik tada, kai Jūs užregistruosite Jiems unukalų domeno vardą. Jei puslapių vardas bus lengvai įsimenamas, Jūsų puslapių lankytojų srautas žymiai padidės. Parodykite kitiems savo rimtus ketinimus - užregistruokite domeno vardą dabar, nes kuo toliau, tuo sunkiau sugalvoti unikalų domeno vardą (ypač, jeigu bandysite užregistruoti domeną .com srityje).

Susipažinkite su produktais, kuriuos pardavinėsite  !

Vienas iš efektyvių būdų padidinti lankytojų - pirkėjų santykį jūsų puslapyje - perteikti lankytojui asmeninius atsiliepimus apie siūlomą produktą. Prieš siūlydami pirkėjui produktą pirmiausia įsigykite jį patys ir įsitikinkite, kad siūlomas produktas iš tiesų yra kokybiškas ir naudingas pirkinys.

Jei Jūs patys produkto neišbandėte, galite pasiremti jį įsigijusių draugų ar pažįstamų nuomone. Tačiau sėkmingai dirbantys partneriai visų pirma patys įsigyja produktą ir pateikia pirkėjui savo asmeninę nuomonę apie produktą.

 

( Tęsinys bus.  Apsilankykite vėl ! )

 

Į pagrindinį puslapį